Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Nazywają się: Stokado Sp. z o.o.
Specjalizują się:
Zadzwoń na: 666030777
Miejsce: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
Regon: 022172988
NIP: 8992745172
Mówią o sobie:

Kiedy ludzie wprowadzają się do nowego mieszkania, dokładają wszelkich starań, aby było przytulne i wygodne. W rezultacie małe mieszkanie jest wypełnione rzeczami i przedmiotami, które są konieczne, ale zajmują już sporą przestrzeń. Jeśli ktoś zna już takie problemy, powinien zwrócić uwagę na usługi świadczone przez firmę Stokado, czyli self storage polegające na wynajmie małych magazynów samoobsługowych.

Na czym polega idea self storage?

Pomysł na magazyny do wynajęcia i przechowywanie rzeczy osobistych przyszedł ze Stanów Zjednoczonych. Stamtąd rozpoczyna się samo magazynowanie, mechanizm wynajmu magazynów samoobsługowych do tymczasowego składowania rzeczy. Procedura self storage jest podobna do przechowywania pieniędzy lub biżuterii w komórkach bankowych, które przez lata istnienia okazały się skuteczną ochroną rzeczy.

Tymczasowe przechowywanie przedmiotów osobistych oferowane przez Stokado jest już możliwe w czterech miastach gdzie firma posiada swoje oddziały: Wrocław, Bydgoszcz, Legnica, Poznań. To klient wybiera wielkość magazynu samoobsługowego, okres wynajmu i przynosi przedmioty, z których chce uwolnić swój dom, a następnie pracownicy firmy Stokado zajmują się ich magazynowaniem.

Jakie są zalety takich usług jak magazyny do wynajęcia?

Po pierwsze, mieszkanie jest uwolnione latem z nart, sań i futer, a zimą z rowerów, rolek i deskorolek. Dzięki self storage można także przenieść meble, na przykład podczas remontu lub wynajmu mieszkania najemcom. Magazyny do wynajęcia Stokado są w pełni przystosowane do przedmiotów wymagających specjalnych warunków. Tam utrzymywany jest stały poziom temperatury, wilgotności i cyrkulacji powietrza, co jest ważne na przykład dla sprzętu sportowego, futra lub skóry. Firma wynajmująca posiada stały monitoring i ochronę.

Samo przechowywanie i koszty usług magazynowania są teraz dostępne dla wielu osób, a firma Stokado zadbała o to, aby klienci mogli pozostawić swoją własność przez długi czas bez ponoszenia wysokich kosztów. Całodobowa usługa przez cały rok to kolejna zaleta usług firmy Stokado. Można odebrać lub zdeponować wybrany przedmiot w dowolnym momencie.

Dla kogo przeznaczona jest usługa wynajmu magazynów samoobsługowych?

Usługa self storage, czyli wynajem powierzchni w magazynach samoobsługowych jest nie tylko wygodne dla prywatnych osób, które chcą trochę uwolnić swój dom od nagromadzonych rzeczy. Jest najlepszą opcją dla początkujących przedsiębiorców, którzy próbują swoich sił w biznesie internetowym i nie mają miejsca na swój towar.

Można się skontaktować z przedstawicielami Stokado, a oni z pewnością przygotują magazyn do wynajęcia, który spełni wymagania i pomieści konkretną ilość przedmiotów. Korzystanie z magazynów do wynajęcia jest przydatne dla osób, które nie lubią pozostawać w jednym miejscu przez długi czas i wolą zmienić miejsce zamieszkania w poszukiwaniu nowych doświadczeń. Powierzając cenne rzeczy profesjonalistom i wyruszając w długą podróż, nie trzeba martwiąc się o ich bezpieczeństwo.