Notariusz Wrocław Bożena Nowińska

Notariusz Wrocław Bożena Nowińska
Nazywają się: Notariusz Wrocław Bożena Nowińska
Specjalizują się:
Zadzwoń na: 713412452
Miejsce: ul. Hubska 52/9 50-502 Wrocław
Regon: 930720007
NIP: 8981014045
Mówią o sobie:

Kancelarii notarialna Bożeny Nowińskiej mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Hubskiej i cieszy się w mieście doskonałą renomą. Notariusz przyjmuje klientów codziennie od 9 do 16, ale w szczególnych przypadkach wychodzi na przeciw potrzebom klientów i jest możliwość umówienia wizyty również poza godzinami pracy biura.

Kancelaria wykonuje wszystkie czynności notarialne m.in spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, akty notarialne dotyczące sprzedaży i kupna nieruchomości oraz wszelkiego rodzaju akty poświadczające dziedziczenie. Dodatkowo u notariusz można przechować dokumenty, pieniądze, papiery wartościowe oraz uzyskać sporządzenie na żądanie stron, oświadczeń i projektów różnorodnych akt.

Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z prawem i dla dobra klienta, a prace wykonywane przez notariusza objęte są klauzulą poufności, dzięki czemu klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję i rzetelne przeprowadzenie przez całą dokumentację urzędową. Aktualne stawki i taksy znajdują się na stronie internetowej kancelarii.