Kancelaria Stangenberg – radca prawny polsko niemiecki

Kancelaria Stangenberg – radca prawny polsko niemiecki
Nazywają się: Kancelaria Stangenberg – radca prawny polsko niemiecki
Specjalizują się:
Zadzwoń na: 519419646
Miejsce: ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
Regon: 367772089
NIP: 8522531717
Mówią o sobie:

Kancelaria Anna Stangenberg świadczy usługi z zakresu obsługi prawnej w języku polskim oraz niemieckim. Radca prawny postara się reprezentować interesy klienta przed sądem, przygotować pisma sądowe, odwołania, oświadczenia czy też opinie. Pomoc radcy prawnego przyda się także podczas sporządzania różnego rodzaju umów. Dzięki obsłudze prawnej można wygrać wiele sporów, np. w walce z nieuczciwym pracodawcą, który nie chce wypłacić pracownikowi zaległego wynagrodzenia.

Usługi skierowane są nie tylko do klientów indywidualnych, ale też do firm. Zakres usług jest bardzo szeroki, ponieważ pomoc prawna obejmuje różne gałęzie prawa, w tym gospodarcze, cywilne, rodzinne, pracy, spadkowe, nieruchomości czy też procesowe.

Radca prawny zawsze doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie i przygotuje klienta do ewentualnej rozprawy, aby zwiększyć jego szanse na końcowe zwycięstwo przed sądem. Gwarantowana skuteczna realizacja powierzonych zadań oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Tym samym współpraca zawsze przebiega wzorowo.