Centrum Rehabilitacji Gawłowska – terapia manualna Wrocław

Centrum Rehabilitacji Gawłowska – terapia manualna Wrocław
Specjalizują się:
Mówią o sobie:

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to miejsce, gdzie za sprawą efektywnej rehabilitacji i fizjoterapii można powrócić do pełni sił. Centrum mieści się we Wrocławiu, lecz znane jest w całej Polsce. Zespół doświadczonych specjalistów wykonuje swoją pracę z dbałością o każdy szczegół, tak aby każdy dzień przybliżał pacjentów do pełnego powrotu do zdrowia.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Do rehabilitacji i fizjoterapii wykorzystywany jest najlepszej jakości sprzęt, który znacznie przyspiesza cały proces. Rehabilitacja, jak i fizjoterapia wymaga cierpliwej i żmudnej pracy. Wszelkie metody leczenia są omawiane wraz z pacjentem. Placówka jest przyjazna pacjentom w każdym aspekcie – dostępności infrastrukturalnej, sprzętu, jak i wykwalifikowanej opieki.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to szeroki wachlarz usług – rehabilitacja kręgosłupa, krioterapia miejscowa, terapia manualna, czy fala uderzeniowa. Dodatkowo placówka oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego. Centrum regularnie zdobywa nagrody, które są docenieniem pracy włożonej w budowanie tak potrzebnego miejsca dla pacjentów.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Zadzwoń na:
663025800
Miejsce:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Regon:
363264255
NIP:
8981153108
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – terapia manualna Wrocław
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – terapia manualna Wrocław