AutoGTA – skup samochodów Wrocław

AutoGTA – skup samochodów Wrocław

AutoGTA – skup samochodów Wrocław
Specjalizują się
Mówią o sobie

Auto GTA to doświadczona firma będąca skupem samochodów we Wrocławiu i działająca od lat na terenie całego Dolnego Śląska. Jej wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje klientom szczegółową i szybką wycenę pojazdu oddawanego do skupu, dzięki czemu nawet tego samego dnia można otrzymać za auto gotówkę, ciesząc się przy tym minimum niezbędnych formalności.

Jako doświadczony skup samochodów, Auto GTA jest w stanie zaproponować swoim klientom atrakcyjne ceny i gwarancję profesjonalnej obsługi, łącznie z możliwością odbioru pojazdu z miejsca, w którym się on znajduje. Firma skupuje zarówno auta sprawne, zadbane i w dobrym stanie technicznych (do wartości nawet 100 000 zł), auta uszkodzone i mechanicznie niesprawne, wymagające gruntownych napraw, jak i auta bardzo zniszczone wskutek różnego rodzaju wypadków i kolizji drogowych.

Dodatkowo, specjaliści Auto GTA przyjmują też pojazdy nadające się już tylko do zezłomowania. O wycenę można pytać osobiście, drogą telefoniczną lub wypełniając specjalny formularza na stronie www.

Skup Aut AutoGTA

Ich WWW
Zadzwoń na
730117117
Miejsce
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Regon
020742967
NIP
8951876724
  • AutoGTA – skup samochodów Wrocław